Naučte se poradit si se svými interiéry sami.

 

Zajímá vás interiérový design, chcete si navrhnout bydlení nebo se zdokonalit v tom, jak tvořit domov? Na našich kurzech se můžete těšit na inspirativní prostředí, spoustu užitečných informací z praxe a něco dobrého na zub.

INTENZIVNÍ KURZ
INTERIÉROVÉHO DESIGNU

V kurzu se naučíte základy práce interiérového designera. Dozvíte se, jak navrhnout, doladit a zrealizovat bydlení. Získáte mnoho praktických tipů a rad z praxe a inspirace od profesionálů.

Co se naučíte?

Intenzivní dvouměsíční kurz vás seznámí se základy interiérového designu včetně tvorby dispozice, práce s prostorem, základů navrhování a znalostí materiálů. Naučíte se, co je moodboard a jak s ním pracovat, jaký software vám pomůže, co vám v interiéru dovoluje naše legislativa nebo třeba který kus nábytku vám vydrží a který se brzy rozbije nebo nebude vůbec držet. A jako bonus dostanete praktické tipy, jak interiér zrealizovat.

Kde se kurz koná?

V Českých Budějovicích

Kdy?

Každý čtvrtek 16:00 - 18:00. 
Další běh kurzu proběhne na podzim 2024. Přihlašování je již otevřeno zde
Dvouměsíční kurz má 8 dvouhodinových lekcí.

Kolik kurz stojí?

15 000 Kč
8 lekcí á 2 hodiny

KURZ:
NAVRHNI SI VLASTNÍ INTERIÉR

Z kurzu si odnesete vlastní návrh místnosti, praktické rady od interiérové architektky a spoustu inspirace.

Co se naučíte?

Tříhodinový kurz v malé skupině je zaměřený na jednu konkrétní místnost. Cílem kurzu je sestavit pro místnost ideální dispozici, zamyslet se nad jejími možnostmi, vymyslet moodboard a materialboard. Účastníci se naučí také vybrat vhodný nábytek a dekorace.

Kde se kurz koná?

V Českých Budějovicích

Kdy?

Ve čtvrtek od 16 do 19 hodin.
Aktuální termíny poptejte prosím zde.

Kolik kurz stojí?

1900 Kč

WORKSHOP:
KUCHYNĚ

Z kurzu si odnesete vlastní návrh kuchyně, tipy od interiérové architektky a spoustu inspirace na praktické a funkční vychytávky v kuchyni.

Co se naučíte?

Během tříhodinového kurzu o designu kuchyně se v přátelském prostředí seznámíte s tvorbou optimálního rozvržení pro vaši kuchyň. Užijete si společnost designových nadšenců a něčeho dobrého na zub, zatímco se naučíte, jak vytvořit kuchyňský prostor, který nejen vypadá skvěle, ale je i plně funkční a umožňuje pohodlný pohyb.

Kde se kurz koná?

V Českých Budějovicích

Kdy?
Ve čtvrtek od 16 do 19 hodin.
Aktuální termíny poptejte prosím zde.

Kolik kurz stojí?

1900 Kč

WORKSHOP:
JAK RYCHLE, SNADNO A LEVNĚ VYLEPŠIT INTERIÉR

Z tohoto kurzu zaměřeného na rychlé, jednoduché a cenově dostupné vylepšení interiéru odejdete s vlastním nápadem na kreativní zlepšení jakékoliv místnosti. Během kurzu získáte spoustu rad, zkušeností a tipů pro praktické a cenově efektivní úpravy, které oživí váš interiér.

Co se naučíte?

Během tříhodinového kurzu zaměřeného na rychlé, snadné a cenově dostupné vylepšení interiéru získáte dovednosti pro tvorbu optimálního uspořádání prostoru. V přátelském prostředí se necháte inspirovat spolu s dalšími designovými nadšenci a naučíte se, jak vytvořit interiér, který nejen skvěle vypadá, ale také je plně funkční a naplňuje estetické požadavky.

Kde se kurz koná?

V Českých Budějovicích

Kdy?
V pondělí od 16 do 19 hodin.
Aktuální termíny poptejte prosím zde.

Kolik kurz stojí?

1900 Kč

Na vybraný kurz se můžete přihlásit tady.

   

 

 

© Copyright 2024 Interiérová laboratoř | návrhy interiérů

Vytvořili v