Co je interiérová laboratoř? 

Interiérová laboratoř je architektonické studio zaměřující se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řeším s týmem profesionálů od nápadu až po nastěhování. Kromě interiérové architektury a poradenství tvořím podcast Řeči o bydlení, věnuji se výuce interiérového designu a píšu o bydlení.

KDO JSEM

Jmenuji se Bára Baštová, jsem stavební inženýrka se zaměřením na dřevostavby a interiérová architektka. Kromě studia na Mendelově univerzitě v Brně mám za sebou stáže na Welsh School of Architecture v Cardiffu a Department für Bauen und Umwelt v Kremsu. Vedle individuálních projektů jsem pracovala jako vedoucí designu jedné výrobní firmy a vyučuji interiérový design na Vysoké škole technické a ekonomické.

Prostředí, ve kterém bydlíme a pracujeme, ovlivňuje naše životy každý den. I proto jsem už od mala nadšeně sledovala, jak různí lidé bydlí a nakládají s prostorem. Vyrostla jsem v rodině truhlářů a stavebníků. Díky nim jsem měla nejen možnost nahlížet do mnoha domovů a nechat se inspirovat, ale také porozumět technickým aspektům designu. Má profesní dráha tedy přirozeně vedla tímto směrem a dnes i já tvořím domovy, které inspirují a obohacují životy. Ať už chcete vytvořit útulný a příjemný domov nebo originální a neotřelé komerční prostory, mohu vám pomoci přivést vaši vizi k životu.

STUDIO

Interiérová laboratoř vznikla v roce 2017 v Českých Budějovicích jako architektonické studio se zaměřením na design interiérů a atypická zadání. Laboratoř pro nás znamená kreativní prostor, kde se tvoří něco jedinečného, kde se nebojíme experimentovat a inovovat. Společně hledáme unikátní postup a každému interiéru dáváme tu nejlepší péči.

HODNOTY

Díky osobnímu přístupu ke každému projektu s ohledem na individuální potřeby a preference každého zákazníka pomáhám vytvářet takové interiéry, v jakých se lidé skutečně cítí dobře. I když je pro mě důležité držet krok s nejnovějšími trendy v oblasti bydlení, kladu také velký důraz na funkčnost, nadčasovou estetiku a zejména prvotřídní kvalitu provedení. Proto při realizaci spolupracuji se svým tátou Robertem Ochozkou, jehož truhlářství s pětadvacetiletou historií zajišťuje, že každý projekt je vyroben podle nejvyšších standardů.

REFERENCE

Zuzana M.

Interiérovou laboratoř všem vřele doporučuji. Konkrétně šlo o dětský pokojíček. Jedinečná kreativita nejde vůbec proti praktičnosti. Paní Bára byla s námi velmi trpělivá, ochotná a hlavně spolehlivá, což se v dnešní době velmi cení. Jsou cenově dostupní všem smrtelníkům. Pokud bych měla další pokojíček, určitě bych InLab zvolila znovu. Do pokojíčku chodíme stále rádi, a i když je to nějaká doba od realizace, pořád se na něj nemohu vynadívat!

František H.

Interiérovou laboratoř s manželkou určitě doporučujeme! Bára nám vytvořila moderní a praktický interiér domu přesně podle našich představ. S ohledem na detail a praktičnost pro každodenní chod domácnosti s více malými dětmi. Společně s námi vše pečlivě vybírala a poradila vždy, když jsme potřebovali. Ve spolupráci s jejím tatínkem, který je výborný truhlář, do sebe vše krásně zapadlo. Jsme moc spokojeni.

Klára S.

Absolutně top! Paní Bára nám dokázala v panelákovém bytě vytvořit naprosto dokonalou kuchyni a koupelnu. Velmi vstřícná, trpělivá a ochotná. Odpovídala na všechny naše dotazy a vycházela v návrhu vstříc našim potřebám a možnostem. Pokud budeme v budoucnu ještě někdy potřebovat, Interiérová laboratoř bude opět naše volba. Děkujeme.

Veronika M.

Interiérová laboratoř a Bára, bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme s novým bydlením udělali. Rychlá a bezproblémová komunikace-nic není problém:) Projektová dokumentace a její zpracování je perfektní. Vřele doporučujeme a závidíme novým zákazníkům a projektům, hned bychom s Vámi vymýšleli zase něco nového:) děkujeme Baru.!

Jana F.

Když jsme se s manželem před časem rozhodli předělat dětem pokojíčky, nejprve jsem se do návrhů chtěla pustit sama. Teď jsem opravdu ráda, že jsem si to včas rozmyslela. Na doporučení kamarádky jsem oslovila Báru. Projekty obou pokojíčků jsme sice společně ladili pouze na dálku, ale výsledek je perfektní. Oba pokoje mají styl a nápad, jsou praktické a hlavně krásné.. a co teď? Teď mám v ruce Bářin návrh nové ložnice.

Gabriela M.

Dlouho jsme váhali, zda si návrh interiéru v novostavbě necháme udělat profesionálem, či to zvládneme sami. Musím říct, že rozhodnutí svěřit se do rukou Báry bylo jedno z nejlepších. Rozhodně to byly velmi dobře investované peníze! Nechali jsme si navrhnout velkou obytnou místnost s kuchyní, dvě koupelny a předsíň se šatnou. Vše jsme začali řešit ještě před výstavbou domu a tak, když jsme začali reálně stavět, měli jsme k dispozici podrobnou projektovou dokumentaci pro stavaře. Komunikace probíhala špičkově, rady a informace vždy profesionální a i když vše probíhalo virtuálně, vše probíhalo hladce a dostali jsme návrh přesně na míru našemu stylu. Smekám klobouk také nad pracovním nasazením, které často neznalo omezení ze strany nočních hodin či víkendů. Bára je velmi trpělivá, pracovitá a odborník ve svém oboru! Těšíme se na další spolupráci!

Bohumír N.

Nechali jsme si navrhnout kuchyni, obývací pokoj, vstupní chodbu, dvě koupelny a šatnu. Jsme nadšení z interiéru, který je nadčasový, nevšední a zároveň praktický. Projektová dokumentace byla naprosto přehledně zpracována a ušetřila nám spoustu času, který bychom výběrem jednotlivých prvků strávili. V budoucnu chceme zařídit tři dětské pokoje a máme v plánu, že jejich návrhy svěříme opět paní Baštové.

© Copyright 2024 Interiérová laboratoř | návrhy interiérů

Vytvořili v