Interiérová laboratoř je architektonické studio zaměřující se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

KDO JSEM

Jmenuji se Bára Baštová, jsem stavební inženýrka se zaměřením na dřevostavby a interiérová architektka. Kromě studia na Mendelově univerzitě v Brně mám za sebou stáže na Welsh School of Architecture v Cardiffu a Department für Bauen und Umwelt v Kremsu. Vedle individuálních projektů jsem pracovala jako vedoucí designu jedné výrobní firmy.

Prostředí, ve kterém bydlíme a pracujeme, ovlivňuje naše životy každý den. I proto jsem už od mala nadšeně sledovala, jak různí lidé bydlí a nakládají s prostorem. Vyrostla jsem v rodině truhlářů a stavebníků. Díky nim jsem měla možnost nahlížet do mnoha domovů a nechat se inspirovat. Má profesní dráha tedy přirozeně vedla tímto směrem a dnes tvořím domovy i já.

STUDIO

Interiérová laboratoř vznikla v roce 2017 v Českých Budějovicích jako architektonické studio se zaměřením na design interiérů a atypická zadání. Laboratoř pro nás znamená kreativní prostor, kde se tvoří něco jedinečného. Společně hledáme unikátní postup a každému interiéru dáváme tu nejlepší péči.

HODNOTY

Od prvních dnů si zakládám na osobním přástupu ke každému klientovi a jeho interiéru. Následuji nadčasový a funkční design v souladu s aktuálními trendy v oboru a zároveň si zakládám na nejvyšší kvalitě odvedené práce.

Díky osobnímu přístupu ke každému projektu s ohledem na individuální potřeby a možnosti pomáhám klientům vytvářet takové interiéry, v jakých se skutečně cítí dobře. Ačkoliv je poznávacím znamením mého studia zaměření na současné trendy v bydlení, zcela zásadní je pro mě v interiéru také jeho funkčnost, nadčasová estetika a zejména prvotřídní kvalita provedení. Proto při realizaci spolupracuji se svým tátou Robertem Ochozkou, jehož truhlářství s dvacetiletou historií zajišťuje precizní řemeslné zpracování projektů.

REFERENCE

Zuzana M.

InLab všem vřele doporučuji. Konkrétně šlo o dětský pokojíček. Jedinečná kreativita nejde vůbec proti praktičnosti. Paní Bára byla s námi velmi trpělivá, ochotná a hlavně spolehlivá, což se v dnešní době velmi cení. Jsou cenově dostupní všem smrtelníkům. Pokud bych měla další pokojíček, určitě bych InLab zvolila znovu. Do pokojíčku chodíme stále rádi, a i když je to nějaká doba od realizace, pořád se na něj nemohu vynadívat!

František H.

InLab s manželkou určitě doporučujeme! Bára nám vytvořila moderní a praktický interiér domu přesně podle našich představ. S ohledem na detail a praktičnost pro každodenní chod domácnosti s více malými dětmi. Společně s námi vše pečlivě vybírala a poradila vždy, když jsme potřebovali. Ve spolupráci s jejím tatínkem, který je výborný truhlář, do sebe vše krásně zapadlo. Jsme moc spokojeni.

Klára S.

Absolutně top! Paní Bára nám dokázala v panelákovém bytě vytvořit naprosto dokonalou kuchyni a koupelnu. Velmi vstřícná, trpělivá a ochotná. Odpovídala na všechny naše dotazy a vycházela v návrhu vstříc našim potřebám a možnostem. Pokud budeme v budoucnu ještě někdy potřebovat, InLab bude opět naše volba. Děkujeme.

Veronika M.

InLab a Bára, bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme s novým bydlením udělali. Rychlá a bezproblémová komunikace-nic není problém:) Projektová dokumentace a její zpracování je perfektní. Vřele doporučujeme a závidíme novým zákazníkům a projektům, hned bychom s Vámi vymýšleli zase něco nového:) děkujeme Baru.!

Jana F.

Když jsme se s manželem před časem rozhodli předělat dětem pokojíčky, nejprve jsem se do návrhů chtěla pustit sama. Teď jsem opravdu ráda, že jsem si to včas rozmyslela. Na doporučení kamarádky jsem oslovila Báru. Projekty obou pokojíčků jsme sice společně ladili pouze na dálku, ale výsledek je perfektní. Oba pokoje mají styl a nápad, jsou praktické a hlavně krásné.. a co teď? Teď mám v ruce Bářin návrh nové ložnice.

© Copyright 2022 Interiérová laboratoř | návrhy interiérů

Vytvořili v