Jak vypadá
spolupráce s
Interiérovou
laboratoří?

INTERIÉROVÝ DESIGN

Naší specializací jsou návrhy interiérů a jejich součástí včetně nábytku a dalších produktů. Pro projekty vytváříme 2D i 3D výkresovou dokumentaci, vizualizace, prováděcí zprávy a produktové seznamy. Rozsah dokumentace vždy vychází z počáteční domluvy se zákazníkem.

DISPOZIČNÍ ÚPRAVY

Zabýváme se tvorbou dispozičních řešení jednotlivých místností i celých bytů a domů na míru zákazníkovi. Na rozdíl od kuchyňských nebo koupelnových studií jsme schopni vytvořit kompletní prostorová řešení, která dávají logiku, jsou funkční, praktická, finančně dostupná a zároveň odpovídají potřebám uživatele. Pomůžeme vám také ušetřit plochu a navrhnout dostatek úložných prostor, které oceníte při každodenním užívání.

REALIZACE INTERIÉRŮ

Vždy se rádi zapojíme i do realizace navrženého interiéru, ať už ve formě konzultací nebo autorského dozoru. Můžeme doporučit ověřené řemeslníky, realizační firmy a pomoci s výběrem a objednáním produktů.

Průběžné konzultace využívají zákazníci, kteří preferují realizaci interiéru vlastními silami, přesto chtějí, aby interiér co nejvěrněji odpovídal návrhu.

V případě komplexních projektů je ideálním řešením autorský dozor po dobu výstavby, který zahrnuje pravidelné návštěvy a komunikaci s realizačními firmami. Jedině tak lze obvykle dosáhnout perfektního výsledku.

KONZULTACE A PORADENSTVÍ

Nabízíme možnost konzultačních schůzek nad projektem v různých fázích, od prvotní architektonické ideje až po finální ladění materiálů a doplňků.

Vhodná doba pro to nás oslovit je v ideálním případě ještě před koupí bytu nebo stavbou domu. Zkrátka čím dříve se na nás obrátíte, tím rychleji a snadněji dosáhneme toho nejlepšího výsledku. Máme však zkušenosti i s rekonstrukcemi a redesignem. Nikdy tedy není příliš pozdě na to interiér vylepšit nebo zcela zrenovovat.

ONLINE NÁVRHY

Pro zákazníky, kteří se nachází v zahraničí nebo jim aktuální situace neumožňuje osobní kontakt, nabízíme možnost virtuální online spolupráce nejen v češtině, ale i v angličtině. Navrhování na dálku má svá specifika, ale i přes jeho náročnost lze dosáhnout dobrých výsledků. Základem je perfektní komunikace a spolupráce s klientem. Virtuální návrhy jsou obvykle levnější, neboť odpadá část nákladů a zákazník se na projektu sám podílí.

KURZY A VZDĚLÁVÁNÍ

Kromě výuky interiérového designu na Vysoké škole technické a ekonomické nabízíme zájmové kurzy pro skupiny a jednotlivce, kteří se chtějí vzdělat v oblasti interiérového designu. Skupinové vzdělávací kurzy pomáhají rozvíjet schopnosti pracovat s interiérem na různých úrovních. Individuální kurzy jsou určené zejména pro zákazníky, kteří se chtějí podílet na návrhu vlastního bydlení a něco se při tom naučit.

Poskytujeme také firemní školení v oblasti interiérového designu. Tato školení jsou zaměřena na vzdělávání zaměstnanců kuchyňských a koupelnových studií, obchodů s nábytkem či projekčních firem.

© Copyright 2024 Interiérová laboratoř | návrhy interiérů

Vytvořili v